Монгольська гра (геометрична головоломка) - інтернет-магазин Розумна дитина

Головоломка Монгольська гра - це геометрична головоломка. З одинадцяти фігур різної форми на підкладці головоломки викладений квадрат. Його можна розбирати і збирати заново як пазл. Граючи з головоломкою, дитина познайомиться з основними геометричними фігурами: трикутником, квадратом, прямокутником.

До головоломці додається докладна інструкція, в якій описано декілька різних варіантів занять з головоломкою. Дитині пропонується з допомогою деталей головоломки скласти фігури, зображені в інструкції. Для початку це зручніше робити, викладаючи деталі безпосередньо на намальовану фігуру. Вдруге дитина може зібрати фігуру по картинці, не використовуючи контур в якості підкладки.
Заняття з головоломкою розвивають просторове мислення дитини, сприйняття форми, окомір, візуально-моторну координацію. Крім того, викладаючи фігури, дитина може розвивати свою фантазію та абстрактне мислення.

Читайте статтю Головоломки


Сприяє розвитку пізнавальної активності, дрібної моторики, уяви, комбінаторних здібностей, абстрактного мислення, сенсомоторної координації.


Технічні параметри: матеріал: оргаліт, упаковка: поліетилен, габарити: 10.5х15.0х0.5 см., вага: 0.07 кг.


//
Eсли вы видите эту строку в браузере, значит у вас в месте установки кода не исполняется php, уточните у разработчика или хостера, куда можно вставить php-код
/*ОШИБКА*/ ?>